A-Ülevaatus AS

Postiaadress: Fosforiidi tn 14 Maardu Harjumaa 74114
E-post: a-ulevaatus@a-ulevaatus.ee
Koduleht: www.a-ülevaatus.ee

A-Ülevaatus Pelgulinna

Paavli 4, Tallinn
Telefon: 660 2620
E-post: pelgulinna@a-ulevaatus.ee

A-Ülevaatus Lasnamäe

Peterburi tee 63A
Telefon: 661 8810
E-post: lasna@a-ulevaatus.ee

A-Ülevaatus Rae

Taevavärava tee 9A, Lehmja küla, Jüri, Rae vald
Telefon: 606 4230
E-post: rae@a-ulevaatus.ee

A-Ülevaatus Maardu

Fosforiidi 14, Maardu
Telefon: 611 9777
E-post: maardu@a-ulevaatus.ee

A-Ülevaatus Tähe

Tähe 106 C, Tartu
Telefon: 736 6002
E-post: tahe@a-ulevaatus.ee

A-Ülevaatus Jaama

Jaama 161, Tartu
Telefon: 740 7010
E-post: jaama@a-ulevaatus.ee

A-Ülevaatus Rakvere

Päikese 3, Rakvere
Telefon: 322 3290
E-post: rakvere@a-ulevaatus.ee

A-Ülevaatus Räpina

Võõpsu mnt. 30
Telefon: 799 5005
E-post: rapina@a-ulevaatus.ee

A-Ülevaatus Leola

Leola 62, Viljandi
Telefon: 433 0982
E-post: leola@a-ulevaatus.ee

A-Ülevaatus Raua

Raua tn 18, Viljandi
Telefon: 434 9609
E-post: raua@a-ulevaatus.ee

Talverehvide kasutamine ja rehvi jääk sügavus talvel!

Eestis on talverehvid kohustuslikud alates 1. detsembrist ja seda kuni 1. märtsini. Naastrehve võib kasutada juba alates 15. oktoobrist ja kuni 31. märtsini.

Alates 1. detsembrist kuni 1. märtsini kasutaval talverehvil (M+S, MS, M.S. või M&S tähistusega) peab olema jääksügavus:
- M1, N1 ja O2 kategooria sõidukil ≥ 3,0mm;
- M2 ja M3 kategooria sõidukil ≥ 3,0mm.

Ohutut liiklemist!

Korduvülevaatusega- teel liikluses!

„Esitada korduvülevaatusele” – sõidukil on oluline rike või puudus. Kuni vea kõrvaldamiseni loetakse sõiduk kehtivatele nõuetele mittevastavaks, kuid sellises tehnoseisundis sõidukiga võib liikluses osaleda kuni kehtiva korralise ülevaatuse lõpuni ning 30 päeva pärast seda, või kuni 30 päeva, kui sõidukil puudus kehtiv korraline ülevaatus, kuid mitte kauem, kui 60 päeva pärast korduvülevaatuse määramist

Liiklusseaduse § 72 lõike 75 kohaselt pole nimetatud perioodi jooksul mootorsõidukit ega selle haagist lubatud kasutada sõitjateveoks ühistranspordiseaduse tähenduses ega veoseveoks autoveoseaduse tähenduses.